| DenisIonut01 a întrebat:

Vreau niste poze sau video cu Dima Gheorghita Trofim cand joaca in serial-ul pariu cu viata si poarta o jacheta de piele si o pereche de blugi. Vreau sa cumpar si eu o jacheta si blugi ca a lui.

P.S poate stiti si cat ma costa sa imi fac si parul la fel happy
Primul raspuns satisfacator primeste funda!

Răspuns Câştigător
| Criss999 a răspuns:

Ok intra aici:http://www.youtube.com/watch?v=tKxsOjBTtpA si cred ca daca vrei de firma ca alui o sa te coste putin mai mult insa daca vrei o imitatie o sa fie un pret normal... insa iti recomand sa vezi prima data calitatea dupa sa il cumper. Motive:

1. Tine mai mult si arata mai bine.

2.Va arata mai consistent decat "toalele" alea pe care le poarta unii.

3.O sa vezi diferenta ditre hainele obisnuite si cele asemanatoare sau chiar identica ca a lui Dima Trofin.

Aici ai poze: http://www.google.ro/......tp?/imgres imbracat in jacheta :)Si aici in blugi:http://www.google.ro/......tp?/imgres

Fundulita? :D

2 răspunsuri:
| DenisIonut01 explică (pentru Criss999):

Pai sa vedem thinking video a fost cat de cat ok ai indeplinit doar jumate din ce am cerut cu video ala.de ce? pentru ca in video se vede blugi dar nu este el cand poarta geaca de piele,cand poarta geaca de piele are si alti blugi am aflat ca se numesc model pana.Mi-a placut discursul tau ca nu sunt de calitate blugi aceia "imitatie,gen bazar, made china" asa este dar momentan nu am suficienti bani pentru iulius mall big grin, in legatura cu pozele alea doua le vazui si eu si nu sunt echipamentu in care era dima imbracat cand l-am vazut eu de mi-o placut big grin. Iti dau fundita pentru ca te-ai straduit putin si e si singurul raspuns ^_^, oricum nu mai am nevoie de alte raspunsuri, era ceva urgent si deja am rezolvat-o intr-un fel cat de cat bine. Multumesc!

| Criss999 a răspuns (pentru DenisIonut01):

Cu placere! Si multumesc pentru funda...