| Kolors a întrebat:

Vreau sa ma pensez la sprancene dar este pentru prima data.Cu ce as putea sa ma dau pe sprancene ca sa nu ma doara? Ceva care sa nu coste nimic.

Răspuns Câştigător
| GangstaGurl a răspuns:

Poti folosi o crema daca ai prin casa, sau putina vata inmuiata in spirt. PS : Cea cu spirt este mai eficienta, o folosesc si eu si chiar iti amorteste zona si nu mai simti absolut nici o durere. Daca nu ai nici spirt, nici crema prin casa atunci uda cu apa rece o carpa si maseaza zona sprancenelor, o sa te ajute, dar nu asa de mult ce-i drept.

13 răspunsuri:
| TenKode a răspuns:

Pai normal nu se da cu nimic nu ati face griji no sa doara

| valentinna95 a răspuns:

Poti sa iti dai cu putina crema ca sa inmoaie radacinile

| pietrean a răspuns:

Foloseste cuburi de gheata, sfaramate, puse intru batista si apoi o tii pe spranceana.Asta,daca nu vrei sa te coste nimic.Totusi, te sfatuiesc sa mergi prima oara, la o cosmeticiana, ca sa-ti dea conturul, apoi, poti sa te pensezi singura cand creste parul.

| pietrean a răspuns (pentru valentinna95):

Cum sa inmoaie radacinile cu crema? Radacinile sunt in piele!

| pietrean a răspuns:

Crema nu inmoaie radacina, ci pielea!

Răspuns utilizator avertizat
| BiuL a răspuns:

Uite aici : https://therhythmofheels.wordpress.com/......ensatului/
ideal ar fi ca primul pensat sa fie realizat de o profesionista nu de tine singura acasa

Răspuns utilizator avertizat
| BiuL a răspuns (pentru Kolors):

Era greu ma sa specifici in intrebare? nu o sa stau eu sa citesc eu ce le-ai zis si celorlaltora sau sa ma uit la nick
data viitoare fii mai explicit in intrebare si vei primi raspunsuri pe masura, si pana atunci renunta la arongantele de genul "ce nu intelegi" ca tu esti ala care nu intelege cum ar trebui sa stea treaba pe aici.

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Mergi la salon decât să faci o prostie, nu costă multă.
Pa, pa.

Răspuns utilizator avertizat