| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa mi ridic bretonul,dar sa aiba aspect uscat, cum sa fac?*fara >>>uscator

46 răspunsuri:
| AikkoxD a răspuns:

Îl separi în 3 părţi: partea de sus, mijloc, jos. Dai cu fixativ pe fiecare parte şi o tapezi la rădăcină, faci asta şi cu a doua, iar pe cea de jos n-o tapezi, ci o dai pe spate peste celelalte două şi o prinzi cu agrafe. Mai dai cu puţin fixativ, dacă e nevoie.

Sau: iei tot bretonul şi-l răsuceşti la spate şi ţi-l prinzi, dar cât mai aproape de frunte.

| anonim_4396 explică (pentru AikkoxD):

Sunt baiat si nu stiu ce inseamna tapat

| AikkoxD a răspuns (pentru anonim_4396):

Ah, de ce nu spui aşa? Credeam că eşti fată, scuze.

Păi. După ce-ţi faci baie, nu piepteni părul, îl ştergi cu prosopul şi-l laşi să se usuce singur. După, dai cu fixativ şi ţi-l ridici cu ajutorul degetelor/pieptăn. Dacă ai placă, îl poţi îndrepta în sus, astfel încât să stea ridicat. La final, mai dai cu puţin fixativ, dar caută unul rezistent, de preferat 4 sau 5. N-o să se vadă ud şi o să reziste.

| anonim_4396 explică (pentru AikkoxD):

Mersi,o sa incerc, daca tot ai crezut ca s fata, sper ca n ai crezut ca s lesbiana cand am comentat la raspunsurile tale de mai multe ori rolling on the floor

| AikkoxD a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu...
*îşi verifică răspunsurile*

| anonim_4396 explică (pentru AikkoxD):

liar

| AikkoxD a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu credeam mă, serios.

| anonim_4396 explică (pentru AikkoxD):

Stai...tu esti fata, nuuu?it wasn't me

| AikkoxD a răspuns (pentru anonim_4396):

Da :3

| anonim_4396 explică (pentru AikkoxD):

Am crezut ca esti femeierolling on the floor

| AikkoxD a răspuns (pentru anonim_4396):

Femeie o să fiu peste câteva zile deeci... încă sunt fată.

| anonim_4396 explică (pentru AikkoxD):

Wtfstraight face

| AikkoxD a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu te-ai prins, nu?

| anonim_4396 explică (pentru AikkoxD):

Aaaa,ca devii majora,scuze, am vazut eu un film in care una ii zicea lu* unu, haide fa ma femeie, si am inteles gresit big grin,, sczzzlaughing

| AikkoxD a răspuns (pentru anonim_4396):

Lol.

| anonim_4396 explică (pentru AikkoxD):

Pai si ce daca devii majora, devii femeierolling on the floor

| AikkoxD a răspuns (pentru anonim_4396):

Mama aşa zice.

| anonim_4396 explică (pentru AikkoxD):

Pai si tu o crezi,adica conteaza si cum arati, daca arati mai matur, mai copil, cum te comporti,, detalii detaliiraised eyebrows

| AikkoxD a răspuns (pentru anonim_4396):

Mama oricum e proastă.

| anonim_4396 explică (pentru AikkoxD):

De ce crezi asta?raised eyebrows

| AikkoxD a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu cred, sunt sigură.

| anonim_4396 explică (pentru AikkoxD):

Pai de ce, te maltrateaza?laughing

| AikkoxD a răspuns (pentru anonim_4396):

Psihic. Nu mă lasă să ies din casă după 6 dimineaţa.

| anonim_4396 explică (pentru AikkoxD):

Poate seara rolling on the floor

| AikkoxD a răspuns (pentru anonim_4396):

Nee. Între 6 şi 8 dimineaţa nu ies din casă. -_-

| anonim_4396 explică (pentru AikkoxD):

Pai,stai ca nu pricep, adica dimineata nu iesi din casa doua ore, si dupa aia iesi?confused

| AikkoxD a răspuns (pentru anonim_4396):

Hmm. Stau în oraş până la 5-6 dimineaţa, apoi vin acasă să dorm, mă trezesc când vrea mama şi mă cert cu ea, apoi iar mă duc în oraş...sau mă încui în cameră.

| anonim_4396 explică (pentru AikkoxD):

Pai,trebuie sa aiba ea vreo nemultumire ceva, de se ia de tine

| AikkoxD a răspuns (pentru anonim_4396):

Da, al meu păr albastru.

| anonim_4396 explică (pentru AikkoxD):

Sa inteleg ca esti emo,?!happy

| AikkoxD a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu.

| anonim_4396 explică (pentru AikkoxD):

Pai,atunci de ce dr..naibii ai parul albastrulaughing

| AikkoxD a răspuns (pentru anonim_4396):

De plăcere. De fapt, sunt un fel de combinatie, poate la păr ce-oi mai semăna cu ăia, în rest nu.

| anonim_4396 explică (pentru AikkoxD):

Inseamna ca esti ceva de genul emisiunii aleia de pe a1, comanda la mine

| AikkoxD a răspuns (pentru anonim_4396):

Ce-i aia?

| anonim_4396 explică (pentru AikkoxD):

Ba da greu mai merge asta,,, e o emisiune regizata cu adolescenti rebeli care se cearta cu parintii si care sunt trimisi in familii stricte si apoi ajung la concluzia, cat de buni sunt parintii lor si incep sa boceasca,, mamiii vreau acasa((

| AikkoxD a răspuns (pentru anonim_4396):

Huuu,nu m-aş mai întoarce acasă nici să mă omori.

| anonim_4396 explică (pentru AikkoxD):

Pai si ce faci tu pana la 5 dimineata, adica te duci in cluburi sau te imbeti si vii beata acasa, poate asta o deranjeaza pe mama ta, n are cum s o deranjeze ca ai parul albastru,, cred>

| anonim_4396 explică (pentru AikkoxD):

Hey,regele ti a pus o intrebare

| AikkoxD a răspuns (pentru anonim_4396):

Hă? Ce, unde?
Acum am văzut.

| AikkoxD a răspuns (pentru anonim_4396):

ăăă, stau prin oraş, mă plimb, mai şi vizitez cluburile, nu beau/nu (mai) fumez.

| anonim_4396 explică (pentru AikkoxD):

Regele te roaga sa recitesti intrebarea, daca nuuu ooo saaaa,, incep sa sar in sus si sa plang

| anonim_4396 explică (pentru AikkoxD):

Pai,atunci cred ca are ceva cu parul tau mov(

| melaniame a răspuns:

Tapetezi bretonul dai cu fixativ cand e asa zbarlit apoi il dai usor pe spate tot aplicand fixativ

| Arsenic a răspuns:

Il intinzi intai cu placa, dupa care il ridici, fixandu-l cu fixativ Syoss Max Hold...e cel mai bun, il folosesc de 6 luni deja.