| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa mi ridic bretonul,dar sa aiba aspect uscat, cum sa fac?*fara >>>uscator

46 răspunsuri:
| melaniame a răspuns:

Tapetezi bretonul dai cu fixativ cand e asa zbarlit apoi il dai usor pe spate tot aplicand fixativ

| AikkoxD a răspuns:

Îl separi în 3 părţi: partea de sus, mijloc, jos. Dai cu fixativ pe fiecare parte şi o tapezi la rădăcină, faci asta şi cu a doua, iar pe cea de jos n-o tapezi, ci o dai pe spate peste celelalte două şi o prinzi cu agrafe. Mai dai cu puţin fixativ, dacă e nevoie.

Sau: iei tot bretonul şi-l răsuceşti la spate şi ţi-l prinzi, dar cât mai aproape de frunte.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru AikkoxD):

Sunt baiat si nu stiu ce inseamna tapat

| AikkoxD a răspuns (pentru anonim_4396):

Ah, de ce nu spui aşa? Credeam că eşti fată, scuze.

Păi. După ce-ţi faci baie, nu piepteni părul, îl ştergi cu prosopul şi-l laşi să se usuce singur. După, dai cu fixativ şi ţi-l ridici cu ajutorul degetelor/pieptăn. Dacă ai placă, îl poţi îndrepta în sus, astfel încât să stea ridicat. La final, mai dai cu puţin fixativ, dar caută unul rezistent, de preferat 4 sau 5. N-o să se vadă ud şi o să reziste.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru AikkoxD):

Mersi,o sa incerc, daca tot ai crezut ca s fata, sper ca n ai crezut ca s lesbiana cand am comentat la raspunsurile tale de mai multe ori rolling on the floor

| AikkoxD a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu...
*îşi verifică răspunsurile*

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru AikkoxD):

liar

| AikkoxD a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu credeam mă, serios.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru AikkoxD):

Stai...tu esti fata, nuuu?it wasn't me

| AikkoxD a răspuns (pentru anonim_4396):

Da :3

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru AikkoxD):

Am crezut ca esti femeierolling on the floor

| AikkoxD a răspuns (pentru anonim_4396):

Femeie o să fiu peste câteva zile deeci... încă sunt fată.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru AikkoxD):

Wtfstraight face

| AikkoxD a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu te-ai prins, nu?

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru AikkoxD):

Aaaa,ca devii majora,scuze, am vazut eu un film in care una ii zicea lu* unu, haide fa ma femeie, si am inteles gresit big grin,, sczzzlaughing

| AikkoxD a răspuns (pentru anonim_4396):

Lol.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru AikkoxD):

Pai si ce daca devii majora, devii femeierolling on the floor

| AikkoxD a răspuns (pentru anonim_4396):

Mama aşa zice.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru AikkoxD):

Pai si tu o crezi,adica conteaza si cum arati, daca arati mai matur, mai copil, cum te comporti,, detalii detaliiraised eyebrows

| Arsenic a răspuns:

Il intinzi intai cu placa, dupa care il ridici, fixandu-l cu fixativ Syoss Max Hold...e cel mai bun, il folosesc de 6 luni deja.

| AikkoxD a răspuns (pentru anonim_4396):

Mama oricum e proastă.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru AikkoxD):

De ce crezi asta?raised eyebrows

| AikkoxD a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu cred, sunt sigură.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru AikkoxD):

Pai de ce, te maltrateaza?laughing

| AikkoxD a răspuns (pentru anonim_4396):

Psihic. Nu mă lasă să ies din casă după 6 dimineaţa.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru AikkoxD):

Poate seara rolling on the floor

| AikkoxD a răspuns (pentru anonim_4396):

Nee. Între 6 şi 8 dimineaţa nu ies din casă. -_-

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru AikkoxD):

Pai,stai ca nu pricep, adica dimineata nu iesi din casa doua ore, si dupa aia iesi?confused

| AikkoxD a răspuns (pentru anonim_4396):

Hmm. Stau în oraş până la 5-6 dimineaţa, apoi vin acasă să dorm, mă trezesc când vrea mama şi mă cert cu ea, apoi iar mă duc în oraş...sau mă încui în cameră.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru AikkoxD):

Pai,trebuie sa aiba ea vreo nemultumire ceva, de se ia de tine