| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa mi ridic bretonul,dar sa aiba aspect uscat, cum sa fac?*fara >>>uscator

46 răspunsuri:
| AikkoxD a răspuns (pentru anonim_4396):

Da, al meu păr albastru.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru AikkoxD):

Sa inteleg ca esti emo,?!happy

| AikkoxD a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru AikkoxD):

Pai,atunci de ce dr..naibii ai parul albastrulaughing

| AikkoxD a răspuns (pentru anonim_4396):

De plăcere. De fapt, sunt un fel de combinatie, poate la păr ce-oi mai semăna cu ăia, în rest nu.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru AikkoxD):

Inseamna ca esti ceva de genul emisiunii aleia de pe a1, comanda la mine

| AikkoxD a răspuns (pentru anonim_4396):

Ce-i aia?

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru AikkoxD):

Ba da greu mai merge asta,,, e o emisiune regizata cu adolescenti rebeli care se cearta cu parintii si care sunt trimisi in familii stricte si apoi ajung la concluzia, cat de buni sunt parintii lor si incep sa boceasca,, mamiii vreau acasa((

| AikkoxD a răspuns (pentru anonim_4396):

Huuu,nu m-aş mai întoarce acasă nici să mă omori.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru AikkoxD):

Pai si ce faci tu pana la 5 dimineata, adica te duci in cluburi sau te imbeti si vii beata acasa, poate asta o deranjeaza pe mama ta, n are cum s o deranjeze ca ai parul albastru,, cred>

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru AikkoxD):

Hey,regele ti a pus o intrebare

| AikkoxD a răspuns (pentru anonim_4396):

Hă? Ce, unde?
Acum am văzut.

| AikkoxD a răspuns (pentru anonim_4396):

ăăă, stau prin oraş, mă plimb, mai şi vizitez cluburile, nu beau/nu (mai) fumez.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru AikkoxD):

Regele te roaga sa recitesti intrebarea, daca nuuu ooo saaaa,, incep sa sar in sus si sa plang

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru AikkoxD):

Pai,atunci cred ca are ceva cu parul tau mov(