| anonim_4396 a întrebat:

1 )pentru a deveni coregraf ce profil poti face? eu nu am in orasul meu licee de arta sau mai stiu eu ce.

2) ce calitati trebuie sa ai ca sa devii unul de succes? poti fi si dansatoare, nu numai coregrafa? adica sa faci 2 lucruri deodata.

Multumesc happy

3 răspunsuri:
| Anutza198 a răspuns:

Da trebuie sa faci scoala de coregrafie...dar trebuie sa fi foarte bun. Este un liceu de coregrafie in Bucuresti.

| Marrythenight a răspuns (pentru Anutza198):

Eu stau in Tecuci. E departe de Bucuresti, si parintii nu voi sa plec din oras. sad

| beautifulpeople a răspuns:

1)Trebuie sa mergi la profil de arte
2)Daca vrei sa devi un/o dansator de succes du-te la cursuri de dans.
Da, poti.