Întrebare recomandată | carmen0007 a întrebat:

A fost cineva care a dat probe pentru pregatire la penitenciarul din tg ocna? daca da... cum a fost? ce conteaza foarte mult?

Răspuns Câştigător
| Brăila_Ana_Cosmina_1997 a răspuns:

Ai facebook?

3 răspunsuri:
| Brăila_Ana_Cosmina_1997 a răspuns:

Ei bine in primul rand eu sunt din Targu Ocna si daca te referi la Scoala Nationala de Pregatire a Agentilor de Penitenciare stiu ca trebuie sa ai cetatenie romana si sa locuiesti in Romania, sa cunosti limba romana scris si vorbit, sa fie absolventi de liceu cu diploma de bacalaureat. Pnetru mai multe detalii cauta aici http://www.emaramures.ro/......propo,mama e profesoara pe acolo

| carmen0007 explică (pentru Brăila_Ana_Cosmina_1997):

Am citit pe site-ul scolii.mersi oricum...da-mi daca vrei id-ul tau as vrea sa aflu niste detalii de la mama ta daca se poate. mersi