| OanaMadalina91 a întrebat:

A lucrat cineva la Operator Flexibil? Sunt legali? Banii primiți de la ei sunt impozitați direct sau trebuie sa mergem noi la fisc sa-i declaram?

5 răspunsuri:
| Dragobeta a răspuns:

O rețea de fantezie online? Hmmm
Ciudat, mai ales ca:
-Îți trimitem un e-mail cu informații despre cum poți discuta online cu antrenorul tău – nu folosim video.
-Antrenorul te va ajuta să începi verificarea cărții de identitate.
Adica ei stiu totul despre tine, dar tu nimic despre ei.

| OanaMadalina91 explică (pentru Dragobeta):

O explicație mai exacta va rog se poate?

| Dragobeta a răspuns (pentru OanaMadalina91):

Asta am gasit pe site-ul lor. Ce vrei mai mult?

| OanaMadalina91 explică (pentru Dragobeta):

În regula, multumesc

| DandG2304 a răspuns (pentru OanaMadalina91):

Sigur! Au nevoie de verificarea identitatii tale (poti folosi un buletin, pasaportul sau permisul de conducere) ca sa verifice CA AI PESTE 18 ani si ca sa te poata plati. Avand in vedere ca mai nou n-ai voie sa-ti cumperi un energizat fara a-ti arata buletinul, nu vad de ce ar fi asta o problema.