| anonim_4396 a întrebat:

Pareri site Operator Flexibil?

13 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Operator in ce domeniu?
Ce specilizari si calificari ai?
In ce esti expert, sa poti da ajutor tehnic prin telefon?

| Violleta2022 a răspuns:

Gata, ai plecat?
Nu ti s-a mai facut dor de munca?
Sau este prea grea si asta?

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Este un site în care ajuți niște excroci să scoată banii de la oameni vânzând iluzii sexuale. Dacă morala ta este flexibilă și spui că banii nu au miros, e super.

| denisaneagoe a răspuns (pentru sadrian46):

Buna! Au folosit in vreun fel datele tale personale? Doar de asta imi e cel mai frica, ca de vrut nu mai vreau happy

| sadrian46 a răspuns (pentru denisaneagoe):

Nu le pot folosi la nimic.

| shookdazed a răspuns:

Incearca hostinger, au preturi ok si suport care te ajuta cand ai nevoie.

| Dragos388 a răspuns:

Personal am lucrat cu ei și e ca și cum ai avea un job normal. Avantajele sunt că poți lucra când vrei tu, nu te stresează nimeni, trebuie doar să fii responsabil și la un astfel de job, e foarte ușor să îți faci acea normă. Plățile se fac săptămânal, cei care lucrează acolo sunt prietenoși și serioși, mie mi-a plăcut și urmează să mă înscriu din nou. Acum am mai mult timp și e job-ul perfect pentru mine. Recomand!

| ladyDana a răspuns:

Jobul de operator flexibil este cu siguranță o opțiune legitimă și atractivă pentru mulți, mai ales pentru cei care caută un echilibru între viața profesională și cea personală, luând in calcul ca lucrezi după propriul program si de oriunde! Eu sunt foarte incantata!

| RaiciuTeodora a răspuns:

Merita sa încerci daca chiar iti dorești un venit in plus. Eu lucrez la ei si in prezent, plata mi se face săptămânal, primesc banii in contul bancar, primesc si factura pe mail. Poti încerca de proba o perioada scurta ca sa vezi daca ti se potrivește sau nu. Te poti retrage oricand.

| Honeybunny12 a răspuns:

Este un site sigur, poti sa lucrezi remote, folosind doar telefonul daca de asta dispui, sau alte dispozitive (laptop, tableta). Per total este o experienta pozitiva, esti platit saptamanal si sunt foarte corecti cu tine.

| Andreeaszsz02 a răspuns:

Eu lucrez din februarie 2023 la Operator Flexibil si sunt extrem de multumita. L-am recomandat si altor prieteni, acum lucram fiecare, mai ales ca in acea perioada eram stresati toti cu facultatea si cu banii. Acum e mult mai ok din toate punctele de vedere, de cand am gasit job-ul. Succes!

| OanaMadalina91 a răspuns (pentru Andreeaszsz02):

Bună, venitul din acest job trebuie declarat la anaf?

| EllaNicol a răspuns:

Bună
Ma poate ajuta cineva cu testul final pentru operator flexibil?
Cel primit pe skayp in format word
Mul6