| Mada9629 a întrebat:

ACADEMY+PLUS e o alegere buna pentru a deveni un it-st foarte bun? PS: eu n-am nicio notiune de matematica sau informatica fiindca am terminat un liceu de teologie. Deci e buna pentru a deveni it-st foarte bun? Si pentru cei care au facut aceasta academie, e chiar gratuit totul adica cazare si cursuri, pentru ca eu nu sunt din Cluj?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut,
Da, scoala este gratuita dar cat cazarea nu, asta trebuie sa-ti asiguri tu cumva, cel mai probabil sa-ti iei o chirie, cat despre preturile unei chiri iti pot spune ca incep de pe la 200 de Euro.
Asa cum zice si-n descriere, nu trebuie sa ai notiuni, nici macar diploma de la bac, ii important sa faci un scor foarte bun la testele ce ti le da initial si anume unul de memorie (10min) si unul de logica (2 ore).
Sti cat de buna este scoala asta? Fix atat de mult cat iti dai tu interesu sa inveti.
Bafta!

3 răspunsuri:
| Mada9629 explică (pentru anonim_4396):

Am citit ca s-a extins si in capitala, e adevarat? ar fi mai aproape de mine pentru ca stau pe langa Pitesti. S-a deschis si-n capitala aceasta academie sau se va deschide?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Mada9629):

Se extinde si la Bucurestim, dar se va deschide.
Pentru mai multe detalii eu te sfatuiesc sa dai un telefon la iei si sa intrebi.

| Mada9629 explică (pentru anonim_4396):

Ok, mersi mult