| dramazaptoorg a întrebat:

Ajutor crying Dc nu imi merge lord of the ring in leptopul meu? Tot este bun la laptopul meu in afara de placa video care este integrata Dar imi merge fifa 2011 si nu imi merge lord of the ring Este jocul care l-am mai jucat in copilarie si vreau sal mai joc o data dau funda pentru cel mai bun raspuns mss va pup

2 răspunsuri:
| 勒兹万 a răspuns:

Laptopurile cu placa video integrata nu sunt pentru gaming, sunt pentru filme, infomatii, office, etc, mai pe scurt multimedia... un laptop cat de cat decent pentru gaming pleaca de la 2000 ron in sus

| dramazaptoorg explică (pentru 勒兹万):

Da cum imi merge pess 2011 si fifa 2011 la perfectie