| liiaa a întrebat:

Am 13 ani si as vrea sa joc intr-un film,nu conteaza, cat de secundar ar fi rolul.Dar problema e ca sunt din Craiova.Stiti cumva unde sunt castinguri si mai ales,sa caute rol de copii? Si ce trebuie sa fac/sa am pentru a face asta? Daca stiti mai multe va las numarul de telefon intr-un mesaj,fac orice, sunt chiar foarte interesata.

3 răspunsuri:
| whatevernvm a răspuns:

In Bucuresti ve gasi cel mai repede happy Intereseaza-te la teatru in Bucuresti, poate stiu ei ceva de vreun casting

| liiaa explică (pentru whatevernvm):

Asta stiam si eu, dar asta e problema! Nu am cum sa ajung in Bucuresti.

| Perseverance a răspuns:

Asteapta sa termini liceul, mergi la o facultate gen UBBCLUJ sau UNATC Bucuresti si acolo vei juca in cate filme doresti tubig grin

Doar mai asteapta putin,.