| Alberto_Zgonea_1998 a întrebat:

Am 16 ani si vreau sa devin rapper.Ce echipament imi trebuie si vreau sa stiu ce look sa adopt.Multumesc! happy

3 răspunsuri:
| H3ADsHoT a răspuns:

Du-te si invata la scoala si lasa prostiile astea

| Ritsuko a răspuns:

Sunt total de acord cu H3ADsHoT.Cunosc asemenea ''specimene '' care au crezut ca sunt ''cool'',''smecherasi'' si au ajuns sa devina niste ciudati care stau pe canapea, mereu pentru ca nu au prieteni si mananca cipsuri cu castile in urechi.Ce sa zic. Fantastic. Daca vrei sa fi un asemenea ''dragut'' de care toate persoanele normale si mai ales fetele se feresc, nu ma bag.Totusi poti sa te apuci de sport, sa te ingrijesti cat este nevoie pentru un baiat si sa fi NORMAL.O sa fie mult mai bina.Bafta!

| Alberto_Zgonea_1998 explică (pentru H3ADsHoT):

Frate,cum poti zice asta cand pur si simplu asta e visul meu de mic, adica tu imi zici sa ma duc la scoala, intr-un mediu in care totii copii sunt spalati pe creier... frate nu vreau s-o i-ai in nume de rau, dar gandeste inainte sa raspunzi..fiindca orice raspuns este ori o usa deschisa ori un blocaj! Si cred ca nimanui si nici macar tie nu ti-ar placea sa iti zica cineva sa te lasi de ceva ce iti place tie sa faci!