| Joker3134 a întrebat:

Am diploma de bac la facultate și aș vrea să mă angajez, ce pot face? Îmi dau diploma?

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Trimiti CV-ul si mentionezi in ca esti student la facultatea respectiva si toata lumea stie ca nu poti ajunge student la o facultate, fara BAC luat.
Daca ei te cheama la interviu, te vor intreba probabil si atunci le poti mentiona ca este la facultate.

Răspuns utilizator avertizat
| Furnicuta000 a răspuns:

Daca vor neaparat diploma de bac, mergi la secretariat si spune-le ca ai nevoie de ea. Din cate stiu eu nu ai voie sa o iei pentru msi mult de cateva ore, poti doar sa faci o copie si sa platesti pentru "inchiriere". Dar poti face copie legalizata sa fie ok