| CozminYakuza a întrebat:

Am și eu o întrebare câți ani de facultate se face la : Asistent Medical.
Și ce salariu se ia în România Și în Marea Britanie mai precis Londra.
FUNDA!

Răspuns Câştigător
| alexalexia6 a răspuns:

Vreo 3 ani de facultate dar salariul asistentului medical nu este precis. Depinde de sectie si de orele lucrate. Funda?

1 răspuns:
| CozminYakuza explică (pentru alexalexia6):

Din păcate nu că ani îi știam da nu preciș... Dacă poți să îmi spui și ce obicte faci la liceu la medicină la Asistent Medical îți dau funda!