| alecssandra a întrebat:

Am intrat in primul an la o facultate de aici din Romania,dar la anul vreau sa ma mut cu studiile in madrid,in alcala,torres sau torejon. ce trebuie sa fac? ajutati-ma, care sunt pasii? pana incep facultatea sa intreb, doresc opinii si sfaturi.ms

4 răspunsuri:
| Koisan69 a răspuns:

Ia legatura cu universitatea la care vrei sa te muti, te vor indruma si ajuta

| alecssandra explică (pentru Koisan69):

Dar deocamdtaa nu stiu sa vb bine spaniola...incep cu cateva cursuri pe net pana ma duc la cursuri specializate cu doploma, etc...

| Koisan69 a răspuns (pentru alecssandra):

Poti folosi google translate pentru a scrie ceva inteligibil si pentru a afla detalii de la ei

| alecssandra explică (pentru Koisan69):

Cu google translate rad si ciorile de mine, am vorbit cu un amic in spaniola cu ajutorul acestui program si radea efectiv de mine, nu traduce bine...