| Nitrosimous a întrebat:

Am nevoie de idei antreprenoriale...
ceva idei de afacere pentru incepatori.
se accepta si afaceri mai mari.

VA ROG FRUMOS SA RASPUNDETI!
FUNDA!

Răspuns Câştigător
| marlboroYkent a răspuns:

Salut! ma bucur cand citesc asemenea intrebari... eu imi deschid o firma de transport marfa international pe 3.5t. ca sa deschizi o asemenea firma ai nevoie in jur de 6.000 -7.500 de euro. Afacerea cu transport marfa functioneaza tot timpul indiferent ca e criza sau nu pentru ca comertul nu moare niciodata.Incearca si tu! daca vrei mai multe detalii scriemi. Bafta

3 răspunsuri:
| CryMy1 a răspuns:

Te poti duce la cursuri de antreprenoriat.

| Nitrosimous explică (pentru CryMy1):

Stiu...dar am nevoie de mai multe idei!

| helooooo a răspuns:

Poti face un stand sa vinzi limonadalaughing), glumeam.Prietena mea are un "magazin" pe facebook cu bijuterii facute de ea.Ii iese foarte bine.Cel mai mult a avut 430 lei pe luna, dar de obicei intre 200-300 lei/luna.Succes