| mandylopez a întrebat:

Am nevoie de niste idei de activitati pentru un consiliu scolar in cadrul institutiei de invatamant. Ceva simplu și ușor de organizat, dar interesant.

5 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Săptămâna fructelor/legumelor donate (lumea aduce și organizatorii le distribuie la cantină sau la casa copii sau la elevi mai sărăcuți)

| mandylopez explică (pentru sierra1):

Nu e cea mai bună idee, dar mulțumesc de sugestie.

| sierra1 a răspuns (pentru mandylopez):

Asta se practică de câțiva ani in sute de școli din țară. Deja. Ești subțirel de tot să afirmi că "Nu e cea mai bună idee"

| mandylopez explică (pentru sierra1):

Nu este cea mai bună idee pentru institutia in care studiez eu. nu inteleg de ce te-ai atacat asa.

| sierra1 a răspuns (pentru mandylopez):

Instittuția la care studiezi tu e pe Marte de nu ți se potrivește?
Uite aici:
https://www.google.com/......ps?/search

Tu NU ești în măsură să afirmi dacă e sau nu o idee buna