| anonim_4396 a întrebat:

Am observat ca am talent la actorie, chiar și colegii mi-au spus asta.

La mine in oras nu este nicio sala de teatru...
si nu stiu cum sa fac sa iau legatura cu cineva care cauta asa ceva.
Ce ar trebui să fac?

4 răspunsuri:
| AlexCristi97 a răspuns:

In orasul tau nu este vreo trupa de teatru de amatori? Sau intr-un oras apropiat si faci naveta?

| oOMasTerOo a răspuns:

Poti sa cauti pe internet unele cursuri la care poti sa participi pentru a te perfectiona. De asemenea, daca esti tentat, poti sa dai la o facultate de actorie care te va ajuta sa te dezvolti si mai mult. Poti sa participi la diverse scene de teatru pentru care se cauta actori neexperimentati etc. Sunt suficiente variante, totul tine de tine.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ar trebui sa nu mai simulezi orgasmul, ca asta ti-au transmis, de fapt, cand au spus ca ai talent actoricesc!

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru oOMasTerOo):

Zi-mi pe ce site să caut!