| FrumoasaTa a întrebat:

Am si eu nevoie de ajutor.Cum pot sa-mi fac un radio online la care sa fiu dj doar eu.Sa pot difuza de la orice calculator la fel cum face si fata din,, Radio Rebel" daca ati vazut filmul.Este vreo programa care so descarci si cu ajutorul ei sa faci ceti trebuie ca sa ai propriul radio.De sigur la aceasta programa sa se implice si mascarea vocii si restul.As dori cel mai eficient raspuns dar daca chiar este posibil acest lucru atunci cer si ajutor ca sa fac public acest radio.Nu cred ca este posibil acest lucru.Nu? Oricum daca chiar este posbil asa ceva va cer foarte foarte mult ajutorul.
Cel mai bun raspuns primeste FUNDA.

12 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intra pe solidservices.ro si iti cumperi un radio, la inceput cu putine sloturi (numar de ascultatori care se pot conecta la el sa il asculte) eventual dupa ce se mai dezvolta treaba iei unul mai mare happy

| piTiCcu a răspuns:

Http://www.epedia.ro/......ne_55.html

Ai aici cum se face, un post de radio...Bafta!;)

| cameliastiucevreau a răspuns:

Traiesti in desene de pe Disney Chanel laughing Si eu am vazut filmul dar nu stiu daca o sa ai la fel de mult succes ca Rebela de la radio tongue

| FrumoasaTa explică (pentru cameliastiucevreau):

De fapt chiar mi-am facut un post de radio dar este doar o singura problema.nu stiu cum sa-l fac popular.merge foarte bine dar nu stiu cum sa fac ca sa auda si altii de el si sal asculte.

| FrumoasaTa explică (pentru piTiCcu):

Nu merge.in fine.mi/am facut un post de radio.dar stii cum sa/l fac mai popular caci sunt sigura ca nimeni nu asculta in acest moment

| piTiCcu a răspuns (pentru FrumoasaTa):

Zi-mi cum se numeste in privat happy

| Remusel a răspuns:

Pot sa te ajut trece id remus_ionut93 si iti fac cum trebuie happy

Răspuns utilizator avertizat
| MihocCristian a răspuns:

Pot sa iti fac eu un radio, numai sa zici ip-ul si adresa de mail si ti-l trimit.
cum sa se cheme genul muzicii si asa mai departe