| andreidin a întrebat:

Am un prieten care da cu mine la Politie, putem fii in aceeasi clasa? mai ales ca suntem apropiati cu literele in caz ca se ia dupa ordinea alfabetica, zic asta pentru ca e fain sa te ajuti cu cineva pe care-l cunosti de aproape 15 ani de zile. Exista posibilitatea?

3 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Daca amandoi reusiti puteti solicita sa fiti in aceeasi clasa si cred ca se va aproba.

| andreidin explică (pentru Ioandelasal):

Iar daca nu-ti convine sa stai intr-o clasa sau intr-o anumita camera poti face cerere ca sa te mute intr-o alta, de exemplu mie nu mi-ar place sa stau cu cineva care asculta manele in camera.Stiu ca suna ridicol dar ma interesez de absolut orice ca sa nu imi para rau dupa ca am dat aici.Multumesc pentru raspunsuribig grin

Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns (pentru andreidin):

In camere se sta in functie de clasa si grupa din care faci parte, nu o poti schimba.