| ChristinaLVU a întrebat:

Anu asta dau examen si ma tot gandesc la ce liceu sa ma duc. Media mea e de 7 apropiat de 8 (daca s-ar rotunji ar fi 8 nu stiu cat, dar nu se rotunjeste la media asta). La ce licee as putea intra? Eu ma gandeam la Victor Babes...

Răspuns Câştigător
| znstr a răspuns:

Daca esti din Bucuresti, iti spun ca mai bine nu alegi Victor Babes, am inteles ca este si greu (sora unui prieten este acolo si din ce am aflat, e cam complicat) si este si la marginea Bucurestiului. Cel mai bine, pentru media ta ai incerca la Liceul Teoretic Alexandru Vlahuta, Liceul George Calinescu, Colegiul Tehnic de arhitectura I.N.Socolescu, Scoala centrala, L. Mihail Sadoveanu, Liceul Teoretic Benjamin Franklin, L. Dante Aligheri, Colegiul National Octav Onicescu, L. Dimitrie Bolintineanu, Colegul economic Viilor sau L. Mircea Eliade. Sper sa reusesti sa intri unde iti vei propune, si bafta la examene!

2 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Din ce oras esti?

| ChristinaLVU explică (pentru pwp):

Bucuresti