| dan9393 a întrebat:

Anul asta termin liceul si vreau sa fac facultatea de farmacie.Imi puteti recomanda o facultate de farmacie unde nu este asa de greu si se poate da ceva cadouri(bani etc.)pt.ca sa te ajute putin si sa treci mai usor.Va rog detailati.Multumesc mult

3 răspunsuri:
| Gstefan a răspuns:

Sau lasa, daca ai in plan sa dai spaga sa faci o facultate, du-te direct la munca.

Si se intreaba romanii de ce tara asta e asa cum este. Vai de noi.

| dan9393 explică (pentru Gstefan):

Nu vreau sa dau spaga la nime si este pacat ca faci afirmatii de genul asta fara sa stii despre ce e vorba. Voiam sa stiu cum sunt profesori si in cazuri absolut exceptionale si nici atunci vroiam sa discut cu profesori sa vad ce e de facut in continuare daca intervine ceva neprevazut.inca odata imi pare rau.ms de raspunshappy

| Gstefan a răspuns (pentru dan9393):

Nu incerca sa te scoti pe ultima 100 de metri, din moment ce ai scris "ca sa te ajute putin si sa treci mai usor", e clar. Ce nu faci pe spatele tau, mai bine nu fa.