| Alexmihai4992 a întrebat:

Are ceva daca mut program files din C in D pls help me Funda ca in C am ramas fara spatiu si nu am nici un joc descarcat in C.Am numa Windows si program files In C are ceva daca il mut
Help meee

P.S. scuzati categoria!

Răspuns Câştigător
| DOLFY a răspuns:

Nu are nimic anca e mai avantajos la rinstalarea winlosului nu tise sterege ce ai an D ti se sterege ce ai an C FUNDa

1 răspuns:
| Alexmihai4992 explică (pentru DOLFY):

Sigur merge dar nu-s ce are ca am avu 19 gb liberi si acum am 151 mbstraight face o sa il mut mai incolo mersi
app ai funda