| Agent47 a întrebat:

As dori sa ma apuc serios de masaj. De unde as putea invata tehnici si alte chestii?

3 răspunsuri:
| Anonimul8297 a răspuns:

Daca vrei sa te apuci serios de mesaj, poti sa-l faci prin SMS sau pe o foaie. Pe de alta parte, pentru masaj, tehnicile le gasesti foarte simplu pe google sau YT - https://www.youtube.com/watch?v=y3ME0vwZVsg

| Agent47 explică (pentru Anonimul8297):

Scuze pentru greseala laughing se mai intampla de te telefon

| elyfel a răspuns:

Am auzit ca poti sa faci dupa liceul un curs de kineoterapie, sau poti sa iei de pe net