| Dj Boalca a întrebat:

As dori si eu sa ma angajez ca fotograf in cluburi...imi puteti recomanda ceva?

5 răspunsuri:
| psiholoaga a răspuns:

Da. Fa-ti un portofoliu on line si trimite-l pe siteurile catorva cluburi. Sau fa-l in varianta tiparita si mergi cu el prin cluburi, la manageri.

| Beatrice_6624 a răspuns:

Poti fi un paparatzi de milioane la ziare si reviste mondene, te si distrezi, la mare la munte etc benzina, masina, telefon cazare gratis, mi ar placea dar ar fi ok pentru ttn

| Dj Boalca explică:

Multumesc anulakatt.......cunosti tu pe cineva?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hei. cautam ceva pe internet si am dat peste aceast site.pai eu nu prea iti recomand sa faci asa ceva daca vrei sa o faci pentru bani ar trebui sa te duci la un club si sa vorbesti cu managerii si daca au nevoie atunci e treaba. daca nu, alta varianta nu prea vad. eu am facut asta pentru 2 site-uri care sunt specializate pe asa ceva si iti zic din propia experienta ca nu se merita.in primul rand ca nu platesc (si daca ar fi sa plateasca iti dau foarte putini bani in timp ce ei iau cel putin 50 de euro pe seara...) si nu e chiar asa misto cum ai crede... bautura nu ai decat un suc pe seara in fiecare club si trebuie sa te plimbi de colo colo si nu iti deconteaza nici transportul.asa ca mai bine vorbesti direct cu managerii. mult noroc

| Cristian_Rascol_1992 a răspuns (pentru Beatrice_6624):

Cum ajungi sa te angajezi paparazzi?