| anonim_4396 a întrebat:

As putea sa am un job aparte pe langa Facultatea de Drept astfel incat sa ma ocupa de munca si de facultate in acelasi timp?

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Poti, care e problema?

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru darrio2007):

Pai ma gândesc ca Facultatea de Drept implica mai mult timp de învățat și mai multa munca. De asta întreb.

| Zuzu1991 a răspuns (pentru anonim_4396):

Really... hai sa vedem
am avut un prieten care avea un prieten care avea un mic ISP
si si-a pus un server la prietenul lui, si eu il instalasem (serverul) si am mers acolo si l-am configurat, iar pentru asta am intrat pe calculatorul secretarei care era si casierita siiiiii
am gasit 3 conturi diferite de Travian (joc web on-line)... tipa NU avea ce face toata ziua, pentru ca venea cineva sa plateasca odata la 20 de minute si erau 2-3 zile pe luna incarcate (zilele de salariu, cand veneau toti sa plateasca abonamentul)
ce zici, in loc de Travian ai avea timp sa inveti? big grin