| elisey70 a întrebat:

As vrea sa merg la un liceu din Baicoi la filologie dar am media mea mai mica decat cea de admitere. Cum as putea sa intru la profilul acela? As putea sa intru la un alt profil in liceul acela si sa ma transfer pe semestrul al -2 la filologie?

Răspuns Câştigător
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Vezi cu ce medie se intră și apoi o cerere scrisă motivată la directorul liceului.
Succes!
Pa, pa.

3 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Da, merge sa intri la alt profil si apoi sa te transferiwinking varu meu a facut asta.

| elisey70 explică (pentru Legiuitoarea):

Ms

| MolnarsȘtefania a răspuns:

Anul trecut s-a intrat și cu media 2!