| 2002mihnea2002 a întrebat:

As vrea sa stiu daca treci vizita medicala pentru scoala de politie daca ai penisul putin curbat spre stanga?

Răspuns Câştigător
| Gabryel85 a răspuns:

Pana la urma, o usoara inclinare a penisului intr-o parte sau in alta e absolut normal, deci nu se va lua nimeni de tine din cauza asta.

10 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Nimeni, dar absolut nimeni nu analizează asta la vizita medicală.

| 2002mihnea2002 explică (pentru sadrian46):

Stiu ca te dezbraca tot si de asta am intrebat

| MValentin a răspuns (pentru sadrian46):

Tu chiar ai luat întrebarea de bună? cauta atentie la fel ca ceilalti 200 de trolli virgini de pe pagina asta

| 2002mihnea2002 explică (pentru MValentin):

Eu vorbeam serios

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai te testeaza sa vada cum performezi, vine o controloare specializata la frectii

| 2002mihnea2002 explică (pentru anonim_4396):

Da,foarte amuzant...
Mai bine te abtineai sa raspunzi

sadrian46
| sadrian46 a răspuns (pentru 2002mihnea2002):

Te dezbracă și se uită și la fundul tău, să vadă dacă ești virgin.

| johnnny123 a răspuns:

Cu siguranta nu treci vizita medicala.
Daca ai penisul curbat spre stanga si esti atacat de un infractor dinspre stanga risti sa te impusti in penis.

Serios acum, curbura penisului tau nu intereseaza pe nimeni. Insa faptul ca ai pus intrebarea asta spune multe despre "capacitatile" tale intelectuale.

| Adrianksy a răspuns:

Salut 2002mihnea2002

Nu te descuraja din cauza comentariilor negative, nu cred ca trebuie sa fie o problema asta in niciun caz in a te angaja undeva, asta ar fi ultima problema dar nici nu trebuie luata in calcul. (nu folosesti penisul pe post de pistol) happy

| AnastasiaK a răspuns:

De când a ajuns vizita aia medicala un așa mare Bau-Bau? laughing

In zona aia se uită dacă ai hipospadias, ectopie testiculara, hemafroditism, varicocel...in fine, nu le stiu pe toate, dar e vorba de chestii "anormale", afectiuni diverse, etc. Nu-i pasa nimanui unde e curbat penisul tau...sau mă rog, iubitei tale poate, dar mă refer strict la vizita medicală.