| Imprroviser a întrebat:

Automatica si calculatoare sau drept?

Salut. Mai am 1 an in afara de cel in care sunt si dupa voi da la facultate. Sunt la profil real. Desi alegerile de sus sunt antagonice fiecare dintre ele e bazata pe ceva.
Ce credeti ca este mai bine?
Cineva care este la una dintre aceste facultati... pareri? Sfaturi?
Bucuresti, app.
Multumesc.

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
9 răspunsuri:
| iFollowRivers a răspuns:

Lasa dreptul pentru cei mai buni...am glumitlaughing. mergi la calculatoare si automaticehappy

Răspuns utilizator avertizat
| Imprroviser explică (pentru EllaBlackEyes):

Mersi mult.
Da, plus ca fiind la real nu trebuie sa invat de 2 ori: o data pentru admitere si o data pentru bac.
Ideea e ca nu ma prea pricep la mate. fizica. Cel mai probabil asta este pentru ca nu lucrez mai deloc.
Asta este singurul lucru care ma tine putin sa aleg automatica... totul e perfect doar ca nu stiu daca imi place, nu stiu cum o sa ma inteleg cu mate / fizica/ info.

| Imprroviser explică (pentru EllaBlackEyes):

Da. asta ar fi fost singurul lucru care ma mai face sa ma gandesc daca sa aleg AC sau nu. Nu stiu daca voi face fata.
Am vazut pareri de genul. daca nu ai treaba sau nu iti place matematica si fizica nu ai ce cauta.
De anul asta am inceput sa fac meditatii la fizica si am dat chiar si teza. Pana acum nu intelegeam si nici nu lucram. deci era ca si cum nu ar fi existat materia asta in orar ( prima parte din cauza profului, a doua din a mea).
La mate tot la fel. nu lucrez si invatand fix inainte de test putin mereu ajung la un 8.
Deci crezi ca ma pot redesa totusi?
CUm sa ajung sa imi si placa toate astea?

Răspuns utilizator avertizat
| Imprroviser explică (pentru EllaBlackEyes):

Si inca ceva.
Poti dupa automatica sa faci master in alta tara?
Cum sta treaba cu asta?

Răspuns utilizator avertizat
| Imprroviser explică (pentru EllaBlackEyes):

Ms.
Ah. dupa ce oscilez in sfarsit spre ceva iar ma apuca nu stiu ce si incep sa fiu indecis.
In legatura cu automatica. nu stiu daca o sa imi pla dupa si daca o sa fiu fericit sa fac asta de acum incolo... nici nu stiu; a ce alte facultati sa ma mai uit.
La un mom. dat trebuie sa decis ceva. dar aud de toate de la toti si e foarte greu. mai ales ca nu stiu anume ce vreau.
In ultimul timp ma gandisem sa decid nu pe baza de materie ci daca voi fi pasionat dupa de ce o sa fac.
Si nu prea am de unde sa stiu cum si ce o sa ajung.

Răspuns utilizator avertizat