| RazvaN_3529 a întrebat:

Auziti...ce inseamna "Em, D, G etc" la tabulaturi chitara? imi spuneti va rog? sunt incepatorsad ...si daca stie cineva melodia mihai margineanu- a fost odata( si ii stie NOTELE) sa ma contacteze pe razvan. timpea@yahoo.com big grin PLSSSS

Răspuns Câştigător
| Plus44 a răspuns:

"Em, D, G etc" reprezinta acorduri de chitara! Vrei sa inveti melodii, nu? trebuie sa inveti acordurile pe litere, nu numere sau note. :D www.tabulaturi.ro te-ar putea ajuta!
Daca mai ai vreo nelamurire, un mesaj pe privat si continuam cu informatiile despre chitara :D!

Alexandra.

1 răspuns:
| RazvaN_3529 explică (pentru Plus44):

Plus44 contacteaza-ma pe id razvan. timpea sau skype timpea.razvan...te rog