| anonim_4396 a întrebat:

Buna am 13 ani am 1, 71 si sunt baiat si as vrea sa am o cariera de modeling la 16 ani, si vreau sa stiu ce calitati trebuie pentru a fi un model masculin uitati poze si as vrea sa stiu daca am si o fata de model file:///C:/Users/Paul/Desktop/7875_215225538641312_62527 6579_n.jpg file:///C:/Users/Paul/Desktop/946708_203184213178778_545 876598_n.jpg Si va rog eu sa nu aud raspunsuri gen :Ai 13 ani ce iti trebuie tie modeling si etc etc etclaughing Si cel mai bun raspuns o sa primeasca FUNDA.

9 răspunsuri:
| Dastlast a răspuns:

Bai esti nebun? LA poze dai link catre computerul tau? Cred ca ai toate abilitatile sa devii un fotomodel de succes, vad ca la capitolul inteligenta nu prea dai pe-afara. Nu iti trebuie nimica special, du-te si fa inot, lipseste de la ore cat de mult poti, si ai grija sa nu citesti carti. Sau sa nu te uiti la documentare. Ca dupa aia nu te mai primesc aia acolo!

| Meow15 a răspuns:

Ai 13 ani, ce îţi trebuie ţie modeling? laughing). Îmi pare rău să îţi spun dar acelea sunt linkuri din propriul tău pc, deci nu ştiu cum te-ai gândit că o să le putem vedea laughing)). Serios? o.O

| RazvanPopa a răspuns:

Mda...misto poze

| CautNume a răspuns:

Foarte tari pozele, n-am cuvinte straight face

| JusTPauL a răspuns:

Deci nu credlaughing) cum poţi pune link-ul ăla...laughing). Tu eşti un copil dăla care a petrecut mai mult timp pe net decât prin pc.

| vangaelis a răspuns (pentru Dastlast):

Mare e gradina domnului... laughing)

| vangaelis a răspuns:

Esti o bomboana de baiat. m-ai facut ziua mai buna laughing)))

| Sadop a răspuns:

Există şi aici o limită de vârstă şi aceea este de 16 ani în cazul modelelor masculine.
Mergi la vreun casting organizat de agenţiile de prin ţară, însă dacă eşti din Bucureşti îţi va fi mai uşor.
Baftă!

| Dastlast a răspuns (pentru vangaelis):

:-))))