| Maruta_Adrian_1994 a întrebat:

am o întrebare: Eu în septembrie am admiterea la politie, dar în caz ca nu intru as fi vrut sa ma înscriu la psihologie dar am auzit ca la facultăți pana în 2 august trebuie sa iți confirmi locul și nu e bine. pentru ca eu doar în septembrie aflu dacă trec de admitere la politie. întrebarea e următoarea: se poate sa confirm locul și mai tarziu de 2 august? de exemplu în septembrie. după ce aflu rezultatul admiterii la politie

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Ubitzik a răspuns:

Poti sa te inscri si la facultate!
Daca in septembrie vei fi admis, poti sa renunti la facultate..nu e o problema

| Maruta_Adrian_1994 explică (pentru Ubitzik):

Pai mi se pare cam ciudat sa confirm locul la facultate ca dupa aia daca is admis sa renunt la el.

| Maruta_Adrian_1994 explică (pentru Omegatronistul):

Pai is multe etape, nu ti le pot explica intr-o propozitie, ii ca si cum ai intreba: "cum pot sa fiu programator?". daca vrei lasa-mi un id de messenger si iti spun acolo