| LittlePerfectGirl12 a întrebat:

Buna am o mare problema, am devenit obsedata de serialul Violetta si vreau sa privesc si sezonul 2 dar nu il gasesc pe internet sad puteti sa-mi dati linkul unde pot sa-l privesc, dau funda

14 răspunsuri:
| LittlePerfectGirl12 explică (pentru andrw1929):

Dar eu am privit sezonul 1 vreau sezonul 2 big grin

| andrw1929 a răspuns (pentru LittlePerfectGirl12):

Scz credeam ca e sezonul 2 happy imi pare rau nu am gasit scuze :3

| TheDarkQeen13 a răspuns:

Sezonul 2 ii la televizor

| TheDarkQeen13 a răspuns:

Sezonul 2 ii la televizor.In fiecare zi de la 18 :00

| LittlePerfectGirl12 explică (pentru TheDarkQeen13):

Pe ce canal? Dinsey channel, daca da eu nu am disney channel
sad

| Dulcika50 a răspuns:

Nu este tradus inca sezonul 2, nu a aparut nici pe Disney Cannel.Incepe din decembrie...n-ai cum sa-l gassesti pana atunci...

| Panfil_Marina_1995 a răspuns (pentru LittlePerfectGirl12):

Hei cand incepe violetta 2 creca tr sa puna ep pe internet si scrii asa
Violetta toate episoadele dublate in romana
eu cand nu puteam sa ma uit acolo ma uitam cand aveam timp.
asteapta cand incepe violetta 2 si cealalta zi tr sa puna si acolo. sper ca tiam vost de ajutor

| justaweirdgirl45 a răspuns:

LittlePerfectGirl12,si eu sunt dependen ta de Violetta! Dar, din pacate sezonul 2 a aparut doar in America de sud, si e in spaniola.Nu a ajuns sa fie tradus nici macar in engleza! Cica va aparea sezonul 2 in romana abia in 2014 sad!

| justaweirdgirl45 a răspuns (pentru TheDarkQeen13):

Pe ce canal?

| TheDarkQeen13 a răspuns (pentru justaweirdgirl45):

Pe disney channel dar nu a aparut acuma le televizor, mai dureaza ceva timp, anul viitor.

| justaweirdgirl45 a răspuns (pentru TheDarkQeen13):

Aaaaa,ok.

| Adelina16 a răspuns:

In romana? Nu e deocamdata... E in spaniola pe TodoTeenAngels, acolo gasesti cateva episoade, dar in spaniola. Din pacate, in romana doar dupa ce apare la TV.

| crissc2014 a răspuns:

Pe site-ul deseneanimateonline.net sunt ep. din Violetta 2 in romana cu o zi dupa ce sunt date latelevizor, sau in spaniola pe site-ul: capitulosdevioletta.com