| Patrys15 a întrebat:

Am o problema..Aseara cautam ceva pe internet referitor l facultate si am scris numele meu pe googl.Asa a fost cum am aflat faptul ca am cont pe badoo.Tin sa specizez ca nu l-am facaut eu si a-si vrea daca stiti sa imi spuneti cum pot afla cine este persoana care a facut acest lucru?

6 răspunsuri:
| DDoctorita a răspuns:

Hey, si eu imi bat numele si apr o gramada de conturi peste tot, dar sunt persoane care au acelasi nume ca al meu.

No problem! =)

| alexboyx a răspuns:

Iti spun eu cum..intri pe google, scrii ''cum sa scriu corect gramatical in limba romana ca sunt analfabet'' si dai search!

| Sihastrul a răspuns:

Poti afla happy, sigur ai cont de facebook si ai accesat una din multele aplicatii, acele aplicatii au acces la datele tale si automat iti creeaza conturi (acesta este un cont de intalniri/matrimoniale si la un anumit nivel si cu plata). Contul este facut cu toate datele tale dar nu are parola, trebuie introdusa o parola si sters contul.

Răspuns utilizator avertizat
| Patrys15 explică (pentru elio):

Are poza mea la profil...

| TheAce a răspuns:

Contul l-ai facut chiar tu fara sa-ti dai seama. Badoo este in fapt un fel de extensie a facebook-ului iar contul pe site se creaza automat daca ai un cont de facebook (daca nu ma insel doar pentru clientii facebook din Europa). Badoo e un fel de site de dating cu anumite facilitati platibile. Revenind insa, nu ai de ce sa te temi, contul e creat practic de tine fara sa vrei dar poti sa-l stergi de pe badoo oricand.