| Cami29 a întrebat:

Buna, am primit o oferta de job unde sun oameni si le propun sa promoveze un site nou lansat, picasso se numeste. Aveti idee e ceva serios la el sau e escrocherie? picasso-romania.com e site-ul. Mi s-a zis ca nu e salariu fix e doar in functie de cat faci! Please help cu un sfat

5 răspunsuri:
| haileewatson a răspuns:

Daca ti se da un contract sa semnezi, e serios. Daca nu, e escrocherie laughing

| JoeJegosu598 a răspuns:

Pai si e mult de munca?

| Cami29 explică (pentru haileewatson):

Se ofera contract dar patronul site-ului nu doreste sa i se stie numele. Adica pe contract apare doar numele tau si numele firmei fara stampila fara nimic! Doar loc de semnatura ta

| Cami29 explică (pentru haileewatson):

Deasemenea nu e nimic inregistrat la anaf deci na. nu stiu..de asta am cerut o parere. Ma gandeam ca stie cineva ceva!

| just4ubr2015 a răspuns:

Este teapa nu te baga muncesti degeaba si bani deloc