| Bibyyyyyyy89 a întrebat:

Buna.Am terminat in 2012 relatii internationale si studii europene.Bineinteles ca a fost o alegere foarte proasta.M-am lasat influentata de tata
Nu prea am stiut ce vreau sa fac in viata.Imi placea doar limba romana si engleza.Profesor nu prea era pe lista mea
Sincer, ma simteam o impostoare.Nu simt ca m-a pregatit pentru posturile alea pompoase.M-am concentrat pe examene si am amanat licenta.
Bun.Am avut diverse pasiuni.De ultima m-am cam tinut.Dar statul nu e prea milos cu firmele micilaughing
Acum stau si ma gandesc de vreun an ce sa fac.
Ma gandeam sa dau licenta.Pot face vreun masterat sau modulul psihopedagogic sa predau ceva din specializarea asta?
Multumesc pentru ajutor

1 răspuns:
| LaSteauaCareaRasarit a răspuns:

Pare pregatirea ideala pentru o cariera politica