| riki10004 a întrebat:

Bună.
Am terminat liceul pe specializarea de alimentație. Vreau sa fac un curs ca să fiu inspector alimentar, există?

3 răspunsuri:
| GabiDumitrescu a răspuns:

Curs pentru a fi INSPECTOR LA STAT? De fapt ce vrei tu e sa mergi sa muncesti in strainatate pe bani grei pentru a avea de spaga aferenta admiterii pe un astfel de post. Auzi tu la el, cica face cursuri si se angajeaza dupa aia la stat! Unde te crezi aici, in Elvetia?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu un simplu curs nu vei putea deveni inspector în alimentație; va trebui sa urmezi cursurile facultății de industrie alimentară.

| gothicbat a răspuns:

Mai bine urmează o facultate, o să ai mai multe opțiuni.