| Henesis a întrebat:

Buna,am treminat acum clasa a 9 si vreau sa-mi continui studiile la vreo scoala legat de politie, puteti sa-mi propuneti ceva dupa 9 clase?

4 răspunsuri:
| George_Caleb_1966 a răspuns:

De ce te'ai baga in politie cand poti sa alegi armata?

| LittleMinnie a răspuns:

Pai ai putea sa mergi dupa ce termini liceul (12 clase ) la academia de politie.e cea mai buna happy ..asa dupa a9a nu stiu unde ai putea merge ..succeshappy

| mimiwewem a răspuns:

Bună, dacă ai pile, te-ai putea băga ușor în școala de poliție. Dar dacă nu ai, poți termina 10 clase, și apoi poți da să mergi în armată, unde și de acolo poți deveni polițist/ă.
Baftă multă!

| Henesis explică (pentru LittleMinnie):

De academie stiu si eu, da am vrut ceva dupa clasa 9, oricum mersi.