| mirelabalexe a întrebat:

am un garaj in fata casei care vreau sa il reamenajez si sa fac din el un fast food.ce cerinte se cer pentru un proiect de reamenajare si cat de posibil ar fi aceasta? in cazul in care daram garajul si pun un chiosc imi mai trebuie proiect de reamenajare? si care ar fi cerintele pentru amplasarea chioscului in curtea mea? mentionez ca am certificat de inregistrare de la registrul comertului insa doresc sa schimb punctul de lucru. funda

2 răspunsuri:
| tracicus a răspuns:

Nu ai cum, adica legea te obliga sa ai mai multi metrii patrati..., iti trebuie bucatarie, sala de mese, pult, frigidere, nu ai cum

| mirelabalexe explică (pentru tracicus):

Probabil nu ai inteles intrebarea daca ai dat un asemenea raspuns.am spus un chiosc fast food.ai mai vazut tu chios fast food cu bucatarie? eu una nu dar daca tu ai vazut nu te contrazic