| anonim_4396 a întrebat:

As avea nevoie de niste informatii. Mi-as dori sa devin un psiholog de copii in viitor. Cam in ce fel de institutii as putea lucra si cam de ce salariu as beneficia?

Multumesc.

3 răspunsuri:
| Panamax a răspuns:

Ar trebui sa faci niste copii pentru inceput. Daca iti mentii ideea si dupa este de bine.

| BlackRaven45 a răspuns (pentru Panamax):

Nu ma indoiesc catusi de putin de alegerea mea. Am experienta cu ei si stiu cum e. Mi-as dori sa adopt in viitor. Totusi, nu vad legatura dintre intrebarea mea si raspunsul tau. Nu e nevoie sa am copii ca sa prind experienta, si nici nu am cerut vreo parere in legatura cu capacitatea mea de a indeplini cerintele acestei meserii.

| Panamax a răspuns (pentru BlackRaven45):

Nu ai inteles sensul la care m-am referit.Sa speram ca il intelegi dupa ce termini rahatul ala de facultate, desi ma indoiesc.