| XxKAMELIAxX a întrebat:

As dori sa ava intreb ceva:
Sunt din Romania si vreau sa fac liceul in Turcia.n-am nicio ruda in Turcia..as putea?
M-am gandit sa stau la vreun camin de fete..sau sa-mi fac vreo prietena si sa stau la ea cat am liceul si dupa voi lucra acolo.ce ziceti? Oare merge?

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tu ai idee la ce riscuri te expui singura in Turcia intr-un camin? Te-ai gandit mult. E doar liceul, 4 ani, daca inveti poti sa il faci si in Romania. Daca stai degeaba si nu inveti nimic poti merge si la Oxford ca te duci degeaba.

| XxKAMELIAxX explică (pentru anonim_4396):

Eu nu sunt lenesa.
Eu invat.Deci.
Dar m-am hotarat sa nu mai fac liceul in Turcia.Il voi face in Romania.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru XxKAMELIAxX):

Ar trebui oricum sa ceri si sfatul parintilor tai.