| 122344 a întrebat:

As face o academie de make up artist in Iasi! Ce-mi recomandati? Se gasesc locuri de munca in domeniu? Multumesc. O zi frumoasa.:*

Răspuns Câştigător
| Alina_Georgiana_1993 a răspuns:

Pentru a va face o academie de make up artist ar trebui sa aveti o diploma, experienta in domeniu. Puteti incepe prin a lucra in specialitate sau in caz ca aveti pe cineva in domeni ati putea cere ajutor. Sper ca v-am ajutat...

1 răspuns:
| 122344 explică (pentru Alina_Georgiana_1993):

Pai am inceput un curs de cosmetica, ca sa-mi pun bazele. Doar ca as vrea sa caut o academie mai bunisoara. Nu stii vreo una?