| lovelyluna a întrebat:

Buna!
As vrea sa devin cofetar, dar nu stiu de unde sa incep. Scolile de cofetarie din strainatate sunt super scumpe si nu-mi permit.
Daca cineva de pe aici este cofetar v-as ruga din suflet sa-mi spuneti si mie unde ati facut scoala/cursuri si daca se poate si un link cu site-ul scolii si impresii, pareri, cum a fost acolo, daca ati invatat ce trebuie, daca a meritat, etc.
Daca nu aveti experienta in cofetarie va rog nu raspundeti, ca asa pot cauta si eu scoli pe internet happy
Era sa uit, sunt din Bucuresti.
Multumesc.
Am incercat sa postez intrebarea de 3 ori pana acum si n-a mers...sa speram ca acum merge.

3 răspunsuri:
| stelyii a răspuns:

Scoala de cofetar? nu crezi ca ar fi de ajuns un curs?:P uite aici ce am gasit pentru tine http://www.cursurimurialdo.ro/......fault.aspx

| lovelyluna explică (pentru stelyii):

. mersi de link, l-am gasit si eu... speranta mea era sa imi raspunda cineva care e cofetar... nu doar asa. mersi oricum happy nu ma grabesc.

| stelyii a răspuns (pentru lovelyluna):

Ok. succes!