| anonim_4396 a întrebat:

Aş vrea să întreb dacă după confirmarea locului la facultate în faza întâi mai trebuie să confirm şi la faza finală?

6 răspunsuri:
| Floreenofficial a răspuns:

Salut.Pai o să îți zic ce cred eu. Daca ai achitat taxa de înmatriculare, practic, ești studenta acelei facultăți, deci ai confirmat. Daca totuși ești nesigura poți suna la secretariat.Succes!

| Yurisa a răspuns:

Nu

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru Floreenofficial):

Mulţumesc

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru Yurisa):

Multumesc!

| Bondarel99 a răspuns:

Daca confirmare inseamna ca te-ai inmatriculat, nu.

| Frank51 a răspuns:

Daca ai intrat pe un loc bugetat, confirmarea se face cu depunerea diplomei de bacalaureat, daca ai intrat pe un loc cu taxa, confirmarea se face prin dovedirea achitarii primei transe de scolarizare. Atat.