| Itstimetosayhello a întrebat:

Buna!
as vrea sa lucrez la vara, dar in toamna fac 16 anicrying(((, dar, din fericire, stiu ca pot daca isi dau parintii acordul. Ce as putea sa lucrez?
aveti idee daca vreo firma cauta persoane ca mine?

Răspuns Câştigător
| D3X73R a răspuns:

La o Sapalatorie Auto! Un prieten s-a angajat la un restaurant ca ospatardar avea 17 ani big grin

4 răspunsuri:
| krysstal a răspuns:

As zice mai bine sa-ti iei gandul gandul de la munca acum.Vai avea timp destul si pentru asta.Sau daca totusi vrei, cauta pe la vreo firma de calculatoare, ceva, k in alta parte la varsta ta nu gsesti, nu te ia nimeni.

| Itstimetosayhello explică (pentru krysstal):

La un fast-food,restaurant, sa fiu un ajutor de bucatar, ceva.La calculatoare ce as putea sa fiu?
ca nu ma pricep excelent la calculatoare

| Itstimetosayhello explică:

Da,as vrea, dar din Bucuresti, cu ce salariu? si la ce sa lucrez?

| Itstimetosayhello explică (pentru D3X73R):

Nu prea pot sa ma fac asa ceva, ca nu sunt f indemanantica