| xAncuta a întrebat:

As vrea sa ma fac stewardesa (visul meu dintotdeauna). Daca o sa dau Cambridge o sa ma ajute cu ceva? In legatura cu acel curs de 2 luni mi se pare; unii ziceu ca trebuie facut altii ca nu. Ma puteti lamuri si pe mine? happy
p.s. Am 16 ani, 1, 60, 52 km. Am o inaltime destul de mica. Am sanse avand in vedere ca multe dintre companii angajeaza persoane in functie de inaltime?
multumesc anticipat

4 răspunsuri:
| IsabelaIssa a răspuns:

Inaltimea nu e corespunzatoare, deoarece pe varfuri trebuie sa ajungi la mastile de oxigen...

suntserios
| suntserios a răspuns:

Exista cursuri de stewardesa si in Bucuresti nu cred ca e nevoie sa te duci pana la Cambridge

| xAncuta explică (pentru suntserios):

Ma refeream la examenul Cambrdige, nu locatia happy (daca asta vroiai sa spui)

suntserios
| suntserios a răspuns (pentru xAncuta):

Scuze, am citit aiurea