| k800gfcgffddsrhtds a întrebat:

Cand te duci la Glovo,la sesiunea de training, trebuie sa ai inainte contract cu o firma partenera sau iti arata cei de acolo cu ce firma ai putea semna?

Răspuns Câştigător
| DaTRoll a răspuns:

Cand mergi acolo iti pun la dispozitie numerele de telefon de la partenerii lor urmând ca tu sa suni sa vezi pe care îl alegi. Diferenta dintre ei e cat comision opreste fiecare, eu aveam cu ultimul parcă din lista si imi lua 9% din castig plus 55 lei pe saptamana pentru cartea de munca. Erau altii care luat si 100 lei pentru cartea de muncă.

1 răspuns:
| k800gfcgffddsrhtds explică (pentru DaTRoll):

La acea sesiune trebuie sa merg cu bicicleta? Esti platit si pentru numarul de ore in care esti activ pe aplicatie sau numai pentru comenzi?