| YeowangBalam a întrebat:

Ce documente as putea scrie intr-o revista a scolii?

Răspuns Câştigător
| Klara a răspuns:

Cam ce iti trece prin cap, poti sa scrii poezii si proza daca te duce imaginatia, sau poti sa comentezi sau sa recomanzi o carte, un film, o formatie...nu stiu. Si articolele sunt la mare cautare si daca ai si simtul umorului si le scrii un articol mai dur, o sa ai "succesuri" laughing

13 răspunsuri:
mira
| mira a răspuns:

In revista scolii nu scrii documente ci articole. Daca n-ai deloc talent la scris extrage cateva curiozitati stiintifice si publica-le.

Stefan
| Stefan a răspuns:

Sunt atatea lucruri care pot fi scrise in revista scolii, depinde ce colaboratori ai sa ai si cat de inventivi sunteti.

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Buna!kiss
Pai poti scrie
-poezii
-cantece
-poti pune poze cu clasa ta
-Iti poti descrie colegii happySau clasabig grin
Depinde ce alegi ukiss

| TipulVerde a răspuns:

Poate ce ai dori tu sa citesti in revista scolii. Acum depinde de cata libertate dispui. Scandalurile nu dau gres niciodata. happy

| madalinutza a răspuns:

Bunabig grin
pai pe prima pagina ai putea sa pui o imagine si sa scrii revista scolii si scrii numele scolii.
cum a inceput primul semstru
evenimentele.happy
informatzii despre elevi
poezii, bancuribig grin
sper ca te-am ajutatbig grin

| Deeiu a răspuns:

Mi'ar placea sa citesc in revista scolii poezii inventate de elevii;))
Un fost iubit era "poet", inventa niste poezii superbe atunci cand il plictisea profa;))
Dar:(nu vroia sa le publice la revista, zicand ca poeziile lui nu sunt de tampenia aia(revista)
Si asa era...are niste poezii grozave care ar fi pacat sa le publici intr-o revista ca aia(7 pagini alb negru capsate si cu poza liceului pe prima pagina)
:))`:-j

Uita-ti blogu` lui, unde isi mai posteaza din cand in cand poezii...

http://infinityofthenight.blogspot.com/

Poate lasa-ti si niste comentarii;))
Iar place sa vada ca lumea ii vizualizeaza blogu`(ma ruga mereu sa le citesc:x`)
:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie mi-ar fi interesant chestii de genu: cum sa reduci stresul, metode pentru o invatare eficienta, etc... Cred ca si altora le-ar fi interesant. Pe internet sunt multe informatii de genul care te-ar putea ajuta. Succeswinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde de ceea ce simti tu in momentul respectiv imaginatia si farmecul tau nu ti-l poate lua nimeni fi tu insa-ti in ceea ce scrii

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aceasi intrebare am si eu! a si apropo pe mine ma cheama tot diana!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti sa scrii:
-bancuri
-stiri mondene
-integrame decupate
-mancaruri
-horoscop
SPER CA TEA AJUTAT

| BRoxana a răspuns:

Multe...despre elevi, viata scolara, materii, profesori etc.

| _pink a răspuns:

Model de cerere, de CV, de scrisoare de intentie.