| Nadejdapopovici456 a întrebat:

BunA...CE FACETI....Acum sunt in clasa a 9. si dupa 9 clase derest sa invat ceva in domeniul economiei.sugerati-mi si mie vreun colegiu.Am media aproximativ 9. Plizz

9 răspunsuri:
| SofiaAndreea a răspuns:

ASE

| Speed99 a răspuns:

Buna.
http://www.admitereliceu.ro/top-licee. Ai de unde alege.;) Nu sunt toate de economie dar sigur sunt cateva si pentru domeniul pe care vrei sa il aplici. :)
Bafta!

| MadRaven a răspuns:

Bună,
Mergi la un liceu economic.
Din ce judeţ eşti?
O zi bună!

| Nadejdapopovici456 explică (pentru MadRaven):

Buna sunt din Republika Moldova

| Nadejdapopovici456 explică (pentru Speed99):

Pagina a fost stearsa

| 83Cosmin a răspuns:

De ce nu mergi la o scoala militara sau la academie de plitie? Macar dupa ce termini scoala ai un venit asigurat si un loc de munca sigur.

| Speed99 a răspuns (pentru Nadejdapopovici456):

Incearca asa : http://www.admitereliceu.ro/top-licee
Nu a mers link-ul pentru ca am pus "." dupa el.

| Nadejdapopovici456 explică (pentru Speed99):

Eu sunt din Republika Moldova!

| Nadejdapopovici456 explică:

Imi place matematicaa